DFSK V27 opinie

Zastanawiam się co może zaoferować taki chiński busik za 39 000 PLN brutto. Poszukuje auta do jazdy na taxi w Warszawie. Niewielkie wymiary zewnętrzne są więc raczej zaletą niż wadą. Z obserwacji widzę, że klienci bardzo często mają twarde, wielkie walizki lotnicze, których nie da się wygodnie przewieźć w samochodzie miejskim.... chyba że na tylnych siedzeniach...

Cieszy fakt, że samochód TANI a jest w nim klimatyzacja dwu strefowa, centralny zamek, elektryczne szyby nie wspominając o ABS bo to wymaga już unia...

Samochód może nie pali bardzo mało... ale jest też instalacja LPG.

Ktoś ma? Jakieś konkretne opinie?

Komentarz

  • Widziałem to auto w filmiku na onecie. Pierwsza sprawa: nie jest ono tak bardzo tanie a jest bardzo małe.

    Logan MCV to naprawdę spore auto a cena się zaczyna od 33 tysięcy brutto. Warto za chińczyka dać więcej? Nie sądzę by potem ktoś go od Ciebie kupił. Czy są do niego części w intercarsie? Jak będą to pewnie marża z 500%.

    Auto naprawdę ew. dla kogoś kto chce auta zewnętrznie małego.

    Nie mam tu na myśli że auta chińskie są beee i już. Ale na tamte warunki jest ok bo tam sprzedaje się tego dużo. U nas dominują auta europejskie i zakup czegoś takiego to potworne ryzyko.
  • Było gdzieś w necie, że SUV-y z chin, konkretnie kopia BMW X5 strasznie rdzewieje. Oni tam chyba mają całkiem inny klimat, dróg nie solą i auta się zupełnie inaczej trzymają. Podobna historia jest z samochodami "Tata".
Sign In or Register to comment.