Samochód sportowy za 100 tyś zł.

Witam. Chce kupić samochód sportowy ale nie wiem jaki wybrać. Budżet 100 tyś. Ewentualnje moze być używany.

Komentarz

• No to jak używany to NIE TO FORUM!
  • Napisałem że ewentualnie sorry za to. Jak sie da to zeedytuje ma być nówka.
  • Hyundai Veloster Turbo
  • Autko z tyłu porządne ale mi osobiście takie przody się nie podobają. Ale dalej czekam na dalsze propozycje. Chyba wiecie o jakie przody mi chodzi???
  • Mi się podobają renówki - mają klasę - tak samo jak kobiety zresztą ;)
    Ostatni w modzie jest reaktywacja starych marek ....Twingo Gordini R.S. Gordini to znana stara marka francuskich samochodów sportowych, więc jak ktoś lubi smak sentymentu w marce samochodu, którym jeździ i francuską elegancję to ... na dodatek pali tylko 11 litrów benzyny na 100 km ... no klasa sportowa to nie to samo co ekonomiczna, nie można mieć wszystkiego ....
  • edited lipiec 2014
    Również nie ten styl ale oczywiście czekam na nowe propozycje. Potrzebuje dość egzotycznej furki. Po prostu takie tanie Ferrari lub Lamborghini. Nie potrzebuje ekonomii. Kilka słów tanie superauto.
  • Urias masz na myśli to, że te auta wyglądają jak zwykłe samochody klasy B/C a nie mają kształtu sportowej fury?

W takim razie Subaru BRZ i Toyota GT86. Choć musisz dopłacić, bo podstawowe kosztuja ok 120 tysięcy.
  • Za 100000 zł to Peugeot RCZ. Podstawowy właśnie mniej więcej tyle kosztuje. Uwaga auto teoretycznie 4 osobowe, w praktyce tylko 2.
  • Wiesz co jak chcesz Lamborghini albo Ferrari do 100 000 zł to kupisz... w Biedronce :] Piękne zdalnie sterowane, kupiłem synkowi chwali sobie :D
  • Wow i o to mi chodziło Uri. Naprawde świetna propozycja ten Subaru BRZ a te 20 tyś mam pod ręką więc nie powinno być problemu. Stinger jak widać za takąkase można mieć super auto i nie będe musiał się udawać do biedronki po Ferrari choć moge kupić ale to na pewno nie w biedronce ;)
  • W imieniu mojego syna się pytam: Ile max osiaga to Porsche z Biedronki? :P Da się nim fajnie pobawić, kupić dwa pościgać?
  • Miałem kiedyś taki samochodzik i musze cię zmartwić 15 km/h maxik ale pościgać się można (przynajmniej nikt na drodze nie ucierpi i nikomu nic się nie stanie a zabawa przednia. Ale nie polecam wozu z Biedronki lecz radziłbym zakup w jakimś sklepie z modelami RC przynajmniej wiadomo że się od razu nie rozleci.
  • Hyundai Veloster bardzo fajne autko z zacięciem i chyba cenowo w tym zakresie da rade kupic
    Widzialem czerwonego na miescie tobi wrazenie ta marka sie dobrze rozwija a te nowe genesis petardy po prostu
  • Dzięki asapatryk za propozycje ale samochód już wybrałem więc prosiłbym o nie dodawanie nowych samochodów. A tak dokładniej to wybrałem Subaru BRZ (autko naprawde warte polecenia. Kupuje bez żadnych skrupółów że za dużo kasy wydaje czy coś. Nie żaluje ani grosza na niego. Bo to takie tanie Porsche.
Sign In or Register to comment.