BMW 2 opinie

Co sądzicie o BMW serii 2. Czy warto kupić taki samochód, wiem że to nowa seria więc pewnie nie wiele można na jej temat powiedzieć ale czy warto kupić BMW za takie pieniądze. Byłem u dealera oglądałem ten samochód i wielkość mi całkowicie odpowiada, a podstawowe wyposażenie no może jedynie reflektory biksenonowe przydałoby się domówić, ale opcja kosztuje dość uczciwie bo 2800 zł może uda się wynegocjować za darmo.

Nie ukrywam, że plusem tego samochodu jest również gwarancja 5 lat / 100000 km i wszystkie naprawy serwisowe są wykonywane w ramach niej.

Komentarz

• Ta gwarancja na której wszystko robią w cenie to kosztuje dodatkowo kilka / kilkanaście tysięcy w zależności od modelu i nazywa się "BMW Service Inclusive Plus".
    Trudno mówiąc, że to całkiem nowa seria po prostu zmienili nazewnictwo serii 1 coupe tak samo jak zrobili z 3 coupe teraz nazywa się 4.
  • Chyba masz rację:

"BMW Service Inclusive obejmuje koszty serwisowania samochodu oraz przeglądów, wliczając w to oryginalne części BMW, olej oraz robociznę.

Rozszerzony pakiet BMW Service Inclusive Plus obejmuje koszty serwisowania samochodu oraz przeglądów, wliczając w to oryginalne części BMW, olej oraz robociznę."

Rozszerzony pakiet BMW Service Inclusive Plus pokrywa dodatkowo koszty wymiany elementów eksploatacyjnych podlegających zużyciu." cytat z cennika BMW.

I ten rozszerzony kosztuje dodatkowo 5 tysięcy złotych :/
Sign In or Register to comment.