Skoda Citigo, Ford Ka czy Fiat Panda?

Które auto byście polecali? Skoda to VW. Będzie trwała? Będzie mniej korodować? Ford Ka jest poprostu bardzo ładny. Panda ze wszystkich 3. wygląda najbardziej nowocześnie. Zresztą produkowana jest od niedawna. Może najmniej straci na wartości, jesli chciałbym sprzedać za kilka lat? Może najdłużej będzie świerzo wyglądać?

Komentarz

• Z powyższych mi też najbardziej podoba się Ford Ka. Panda i Citogo to takie typowe miejskie kwadraciaki, ktore mi nie podchodza. Wygladaja jak samochod do rozworzenia pizzy.
  • Zdecydowanie Panda. NIE polecam natomiast Forda. Nie znam nikogo kto byłby zadowolony z samochodów tej marki.
  • Mam Fiata Albea od 10 lat. Od nowości. Jestem bardzo zadowolony z tej marki. Kupiłbym chętnie Lineę ale niestety jest dość droga. Polecam Fiata.
  • Również na mnie Panda robi bardzo dobre wrażenie, albo kupić Fiata 500 jak większy samochód nie potrzebny.
  • Fiat 500 za mały, bardzo nie praktyczne nadwozie. Auto dobre dla kobiety 150 cm wzrostu.

A jeśli wybór Panda albo Ford Ka, to który silnik będzie lepszy. Obydwa 1.2 69 KM.
  • Panda ladniejszy wiekszy i bardziej konfortowy, 4x4, tanie czesci i serwisy
  • Do 40 tysięcy chyba Pandy 4x4 nie kupi więc ma do tego 4x4?
  • A tak racja cena w Polsce za pande 4x4 jest wieksza 60k pln przepraszam
    PANDA III 2014 jest od 35k pln
  • Panda bardzo fajny zwrotny samochodzik. Fiaty mają to do siebie że rzadko w coś nich nawala więc z tym nie ma najmniejszego problemu. Samochód również jest bardzo ładny i tani jak na to co oferuje a oferuje bardzo dużo. Jest bardzo komfortowy ma bezawaryjny silnik i jego ci z tych 3 samochodów moge polecić.
Sign In or Register to comment.