Nowy suv do 100 tys

Zależałoby mi na możliwie dobrym wyposażeniu, fajnym wyglądzie i mocnym silniku. NIE MUSI mieć napędu 4x4, który i tak mam ciągle wyłączony w obecnej Vitarze.

Komentarz

• Od siebie polecę Ci Toyotę Rav4. Posiada mocny silnik, jest to auto powszechnie cenione za bezawaryjność i niezawodność. Co do wyglądu, raczej jest to kwestia personalna, mnie osobiście bardzo się podoba.
  • RAV4 rzeczywiście niezła propozycja, tym bardziej, że ostatnio na niemieckie ludzie narzekają. Może faktycznie lepiej Toyota.
  • RAV4 to bardzo rozsądna propozycja. Obecnie nadal najlepszy SUV za te pieniądze. Nimieckie auta faktycznie teraz nic ciekawego nie dają. Ma mocny silnik. Mi również sie podoba.
  • Peugeot 3008 w tej cenie będzie dośc bogato wyposażony. Możesz sobie nabrac dodatków np. WIP Nav 2 + kamera cofania + Asystent parkowania, Radar odległości do pojazdu poprzedzającego ARTIV dla systemu Head-Up Display (VTH) albo jeszcze Grip Control. Jest bardzo dużo fajnych opcji, których pewnie RAV4 nie ma w standardzie.
  • A ten Peguot też dobry wybór jechałem nim dobrze się prowadzi. Bardzo duży wybór dodatkowego wyposarzenia więc myśle że byłaby to bardzo dobra propozycja dla ciebie w fajnej cenie faktycznie ma lepsze wyposażenie niż RAV-ka 4.
  • witam... tak jak już wcześniej padło popieram Toyotę Rav-4 nowe modele są bardzo ładne i układy są bardzo przemyślane... fajne rozwiązania rodzinne i "pseudo" terenowe...
    jeżeli mowa o samochodach typu SUV to jeszcze warto spojrzeć na mitsubishi outlander... jak dla mnie gabaryt i "osprzęt" bez zarzutu...
    pzdrawiam
  • Wydaje mi się że bardzo rozsądnie wyglądającym SUV-em jest Chevrolet Captiva. Osobiscie majac 100000 zł do wydania na samochód dałbym zarobić nowym markom Chevrolet, Hyundai, Kia niż zasilać kieszenie Toyoty czy Peugeota - marek od których i tak nie otrzymamy zbyt wiele w tej cenie.
  • Stoje przed podobnym zakupem i myslę nad zakupem Fiata Freemont. Też mam właśnie wymagania dot. mocnego silnika. Wiadomo SUV warzy i nie może mieć 100 KM bo by go bryczki wyprzedzały. Freemont ma silnik 2.4 litra 170 KM, wygląda bardzo rozsądnie. A jaki silnik dostaniesz w 3008 115 konny 2.0 HDi? Bez sensu. Umów się na jazdę próbną do Fiata i napisz co o nim sądzisz bo wg mnie to najlepsze auto SUV za te pieniądze.
  • Tylko że 2.4 benzyna to pewnie spali z 10 - 12 litrów? No nie wiem... nie mam stacji benzynowej :/
  • Jaka benzyna?? To jest DIESEL!

Spalanie umiarkowane, jeździłem w salonie wersją 170 KM AWD, zresetowałem komputer pokładowy wyszło mi 11 po korkach w wawie na zimnym silniku. Potem zresetowałem chwile na dwupasmówce jadąc płynnie pokazał i miałem 6,9 na kompie. Tak więc spalanie na pewno umiarkowane, wersja FWD powinna palić litr mniej.

Sign In or Register to comment.