Kiedy warto brać kredyt 50 na 50?

Kiedy opłaca się on bardziej niż zwykły kredyt samochodowy?

Komentarz

  • Na pewno w takiej jak masz auto dziwne, ktore ciezko sprzedac i salon placi za nie grosze. Natomiast bez sprzedazy tego auta brak $ na zakup nowego. Wtedy masz rok na sprzedaz starego auta. Znajomy mial Hyundaia Sonate, ktorego sprzedaz byla ciezka i wlasnie tak zrobil. Mozna powiedziec ze kredyt mial calkiem za darmo.
  • Opłaca się. Pod jednym warunkiem, że drugą ratę zapłacisz bez brania odrębnego kredytu. Dużo ludzi zaciąga kredyt na druga ratę i wtedy się nie opłaca.
  • ogólnie kredyty nigdy nie są opłacalne, "korzyści" to tylko złudzenie ale jak wiadomo czasami nie ma wyjscia, tak jak malina napisala oplaca sie najbardziej ;)
  • Nie opłaca się brać gdyż takie auto jest najpewniej taniochą. To jest tylko taki przyciągacz chętnych do niesprzedających się aut które można kupić za grosze. Często mają one jakieś wady konstrukcyjne i właśnie tym taki diler chce to zamaskować. I namydlić nam oczy. Lepiej nazbierać na coś lepszego.
  • Też zastanawiam się nad takim "kredytem". Myślę, że to ciekawa opcja, jeśli wiadomo, że za rok będzie się miało wyznaczoną sumę. Gorzej, jeśli ktoś przez 11 miesięcy będzie się cieszył z tego, że zostało mu jeszcze trochę czasu na spłatę, a ostatniego miesiąca nagle zorientuje się, że nawet w kredytach nie ma co wybrzydzać, bo musi wkrótce wpłacić pozostałe pieniądze, których, niestety - nie ma.
Sign In or Register to comment.