nowe kombi do 60 tys

To ma być typowe RODZINNE KOMBI. Czyli dwie osoby dorosłe z przodu (wzrost średni/niski: 165 oraz 175 cm). Wózek w bagażniku no i dziecko w foteliku z tyłu a może w przyszłości dwójka dzieci.

Samochód możliwie bezawaryjny bo ma służyć do rodzinnych wyjazdów zagranicznych (Włochy, Hiszpania, Portugalia) jak i służbowych po Polsce. Wydajna klima też by była zaletą. No i silnik mocniejszy niż 100 KM najlepiej, żeby w Alpach dawał radę no i żeby nie trzeba było startować ostatnim na światłach bo tego nie lubię.

Mowa o cenie z rabatami, wyprzedaże rocznika, ewentualnie możemy parę tysięcy dołożyć. Ważne by spełniało powyższe wymagania.

Komentarz

  • Napisałbym Ci kup Renault Clio Grandtour ENERGY Tce, ale to ma mały silniczek tylko 900 ccm3 i 90KM. Na miasto jest ok, ale w tych alpach to będzie się męczył niemiłosiernie. Choć teoretycznie Renault powinno to przewidzieć bo we Francji też mają góry :) To jednak samochód miejski.

    Rozważ zakup Focusa 1.6 105 KM ale to będzie golas.
  • hmm, przyznam ze Focusem 1.6 jezdzilem i troche to muli...
  • Jak ci muli samochód ktory ma w okolicach 12 do paki to najlepsza będzie Dacia Logan 90 TCe, szybkie bo lekkie.

    Ew. zupełnie inna opcja: Volkswagen Caddy Kombi 1.2 TSI 105 KM + remapping na 140 KM, tylko że z VW różnie bywa jeśli chodzi o awaryjność. Zawsze można wykupić jednak ubezpieczenie hihihi
  • Caddy wygląda jak dostawczak. W tej cenie idealne auto dla rodziny to Kia Cee'd II z lampami Audi-style. Dobre wyposażenie będzie.
Sign In or Register to comment.