Jaki nowy oszczędny, niewielki samochód na dojazdy do pracy?

Jakie auto do 50000 zł, a najlepiej trochę mniej na dojazdy do pracy po 80 km dziennie w jedną stronę 5 dni w tygodniu. Wielkość nie ma znaczenia. Ważne żeby mało palił, nie psuł się i nie zużywał na takich ogromnych przebiegach. Dodatkowym plusem byłoby jakby to był w miarę nowy model.

Komentarz

• może Skoda Citigo 1.0 75 KM z dobrym wyposażeniem i fabryczną instalacją LPG? Spali pewnie ze 6 litrów LPG myślę że ekonomiczniej będzie bardzo trudno...
  • Citigo mogłoby być ale jak to wygląda? No jak tani samochód. Skoro musi być małe to polecam Opla Adama. A jak może być na gaz (ja bym nie chciał) to 1.4 Ecotec LPGTEC 87 KM będzie i ekonomicznie i dynamicznie!
  • Jak oszczędny to może Dacia Sandero 0.9 TCE to pali naprawdę bardzo mało
  • A coś nie z typowo tanich marek jak Dacia czy Skoda?
  • Tania nie oznacza ze zła. Dacia ostatnio według mnie bardzo się wybiła i oferuje to co konkurencja tylko że w naprawde niskiej cenie. A Škoda faktycznie robi wszystko na "odwal".
  • Powiem tak, byłem w salonie peugeota. Siedziałem w 208. Jednak dużo lepszego wrażenie niż Sandero. Chyba jednak więc będzie samochód z tym znacznikiem na masce..
  • Peguot to według mnie właśnie ten samochód jakiegooczekuje otwierający temat. Tani dobry samochód z przyzwoitym wyposażeniem. Ja bym się w twoim przypadku nad nim zastanowił i to bardzo bo chyba nic lepszego za takie pieniądze nie dostaniesz.
  • Gdyby patrzeć na wygląd to bardzo fajnym autem jest Renault Captur 0.9 TCe. Pali podobno nawet 4 litry (przy oszczędnej jeździe). No i jest spełniony "dodatkowy plus" to bardzo nowy model, ukazał się w zeszłym roku.
    Samochód ma dodatkowo bardzo fajny bajer w postaci przesuwnej kanapy tylnej. Za tę cenę? Idealny!

208? Mało ciekawa stylistyka.
  • Citigo odpada, znajomy ma i gani, że bardzo słaby silnik a ma ten mocniejszy 75 KM.
  • Jeśli nie zależy Ci na osiągach to może fajnie wyposazony Seat Mii. Opcja wyposażenia dodatkowego jest naprawdę długa. Możesz założyć fabryczny LPG. Koszty paliwa przy spalaniu 6 litrow LPG sa naprawde bardzo małe. Polecam.
  • Kolega pamiętam miał Dacia Sandero 0.9 TCE, super samochodzik, pali mało, oszczędny, wszechstronny,duży, idelny jako samochód do dojeżdzania do pracy. Można wybrać jeszcze coś typu Skoda,Kia jednak kolega najbardziej poleca Dacie jako samochód do pracy.
    pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
Sign In or Register to comment.