Autolaweta do 3,5 tony

Poszukuje auta - lawety do 3,5 tony. Nie chodzi mi o przyczepę tylko taki dostawczak z lawetą zamiast paki :)
Wiem, że ładowności to nie będzie miało super ale tu chodzi o działalność związaną z serwisem quadów. Z przyczepą nie chce się bawić bo próbowałem uczyć się tym cofać i jest masakra.
Nie mogę znaleźć w internecie takich aut. Czy możecie mi podać producentów, którzy produkują takie autolawety?

Komentarz

• Wcale nie tak mało, znajomy ma takie VW T4, wiem, wiem stary samochód i ma ładowność wbitą 1700 kg. Wszystko legalnie.

Jednak jedna UWAGA: to nie jest fabryczne auto i z tego co wiem nigdy nie robili fabrycznych lawet. To są auta do zabudowy, które ktoś przerobił na lawetę.
  • edited czerwiec 2015
    Moim zdaniem zakup takiego auta specjalnie pod to nie ma sensu. Kup lekką przyczepkę a większość właścicieli drogi quadów, którzy na serio traktują swoje hobby i tak ci je przywiezie bo ma takie przyczepki albo pickupy.

A jak już tak koniecznie chcesz mieć lawetę to jest pełno wypożyczalni. Wypożyczalnie ceny mają niezłe no i autolaweta nówka super.
  • Hmmm no być może wypożyczanie też by wchodziło w grę. Na razie mam około 2 przejazdy tygodniowo... niewiele. Może nie warto brać leasingu na własny samochód bo wiadomo jaką mamy sytuację gospodarczą a stopy procentowe nie zawsze muszą być takie niskie jak teraz.
  • Na quada bez sensu kupowac autolawete, tylko zwykla przyczepa - laweta. To jest lekkie, nie trzeba cofac holownikiem. Mozna to robic recznie.
  • Odradzam wszelkiego rodzaju przyczepy. Problem z tym jest na drodze, pod market nawet nie zajedziesz bo ciężko wymanewrować. Przyczepy są ok to OKAZYJNEGO używania.
Sign In or Register to comment.