Samochód dla młodej kobiety

Witajcie:) Planuje zakupić samochód. Ponieważ koledzy z pracy upierają się przy Mercedesach i BMW ( w końcu prezesi) a ja szukam czegoś innego postanowiłam napisać tutaj. Jak w kategorii szukam samochodu do 100 tys. Zakochana jestem w niemieckich i japońskich samochodach. Zastanawiałam się nad jakąś audicą lub mitsubishi. Chciałabym coś zgrabnego, kobiecego:) Silnik najlepiej diesel, ponieważ dużo poruszam się po mieście taki aby dużo nie palił. Ponieważ kompletnie nie znam się na samochodach proszę was o pomoc. Pozdrawiam

Komentarz

• Nowoczesny diesel nie jest dobrym rozwiązaniem do jazdy po mieście! Masz filtr cząstek stałych, który miasta wręcz nie cierpi a ogrzewanie w dieslu pojawia się z ogromnym opóźnieniem. Chcesz w zimie marznąć?

Jakiej wielkości to ma być samochód? Kompakt czy coś mniejszego?
  • Myślę że jakiś kompakt, taki żeby zmieścił się wózek:) Oczywiście nie chce marznąć:)
  • dla kobiety idealne będzie BMW Mini.
  • Jak ma być oszczędne to może Audi A3 1.4 TFSI CoD? Masz wyłączane cylindry, a dzięki temu bardzo małe zużycie paliwa. Samochód bardzo zgrabny, no i niemiecki: taki jak chcesz. Co Ty na to?
  • Mercedes-Benz A III R4 1.6 156 KM, coś wspaniałego, idealny silnik i piękna stylizacja, doskonały samochód dla każdej kobiety
  • Alfa Romeo Mito
  • Peugeot RCZ, ale NIE diesel. Nowoczesny diesel nie nadaje się na miast (FAP). Samochód piękny, kobiecy ze sportowym zacięciem.
  • A dziecko planujesz???
  • Jak ma być typowo kobiecy to Fiat 500 ze wszystkimi dodatkami a co zostanie to wydasz w butiku :]
Sign In or Register to comment.