BMW X1 jako auto rodzinne?

Chce kupić sobie nowe białe BMW X1 18d xDrive. Zakochałem się w tym samochodzie. To wykończenie, kierownica obszyta skórą, fajnie wyprofilowane fotele no i 8-biegowa biegowa skrzynia Steptronic, która pracuje jak marzenie.

Auto kosztuje co prawda nie całe 150 tysięcy ale trochę odliczę, trochę zaamortyzuje (samochód brany na działalność gosp.) no i BMW daje niespotykane w innych markach Service Inclusive na 5 lat bądź 100 000 km w cenie. Finalnie sądzę że ten samochód nie jest aż taki drogi jak by się wydawało bo na rynku używanych BMKi są drogie więc sprzedam go może i za pół ceny jak nie zrobię dużego przebiegu.

Czy taki samochód nadaje się na auto rodzinne? Żona, dziecko, drugie w drodze, nie długo będzie wózek, czy nie jest zbyt małe do tych zastosowań?

Komentarz

  • Będzie troche małe, chcesz mieć wygodnie z dzieckiem I chcesz Suva to kup sobie Outlandera albo Cherokee Longitude AWD. Przykro mi nie można mieć wszystkiego :]
  • Takiego komfortu jak w Passacie B8 kombi albo choćby w Octavii nie będziesz miał, ale ilość miejsca porównywalna z kompaktem jak Astra J 5d. Wiele rodzin ma Astry J nie narzeka... ale z dwójką dzieci i 150 tysięcy na samochód odpuściłbym X1. Twoje dzieci będą zazdrościć innym jazdy Dacią Lodgy :)

    W tej cenie kupisz przecież zwykłą trójkę kombi, która jako auto rodzinne dużo lepiej zda egzamin. A napęd 4x4 przy silniku 18d i tak nie potrzebny.
  • A co powiecie na samochód Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi STYLE 4WD? Zewnętrznie fajnie się prezentuje... tylko ta deska rozdzielcza jakaś koreańska :/
Sign In or Register to comment.