Skoda Citigo, Volkswagen Up, Seat Mii - co sądzicie o tych samochodach?

Wszystko wygląda, podobnie, kosztuje podobnie i chyba jest to samo pod spodem? Co sądzicie o tych samochodach? Czy warto kupić takie auto miejskie? Jak kształtuje się spalanie tych zasilanych LPG?

Komentarz

• Ładny samochód ale paleta silników bardzo okrojona. Ja bym nie kupił.
  • Jeździłam Seatem Mii w salonie. Szukam samochodu mini, ale dla mnie wersja 60 KM jest zdecydowanie zbyt wolna. Mam teraz Punto II, które ma 80 KM i dla mnie to jest samochód rakieta przy Seacie Mii.
  • Poczekamy jak zrobia 1.0 TSI
  • Nie zależy mi na mocnym silniku, 75 KM wystarczy w zupełności. Miałem tyle w większym aucie i nie narzekałem. Silnik upa to dla mnie zaleta a nie wada bo nie jest turbodoładowany i w przeciwieństwie do np 90 TCe przyzwoicie pali na autostradzie (w turbodoładowanych jest wir w baku, prawda?).

Jak sądzicie czy taki samochód wytrzyma bez napraw, również poprawek lakierniczo - blacharskich 10 lat?
  • Za te pieniądze można mieć sporo droższy samochód. Jednocześnie jak ktos chce typowo miejskie to kupuje elektryczne Renault Twizy.
  • Ja osobiście nie kupowałym żadnej z tych trzech pozycji. Według mnie dość słabe silniki. Co prawda samochodzy ładne ale jak wspomniał kolega silniki dość okrojone.
    Decyzje podejmuj sam jednak ja żadnego z tych trzech modeli bym nie zakupił.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Sign In or Register to comment.