jaki nowy samochód do 50 tys 2014

Musi to być najlepszy dostępny na rynku pierwotnym samochód do 50000 zł. Auto z dobrą prezentacją, dobrym silnikiem i ekonomiczne! Możliwie najbardziej żywotne i umożliwiające bezusterkową jazdę przez wiele lat.

Komentarz

• Dla mnie autem, które lepiej się prezentuje niż wynikałoby to z wartości jest z pewnością Seat Toledo. Samochód ten jest duży i świetnie się prezentuje. Po rabatach i negocjacjach może udało by się kupić 1.2 TSI, który podobno jest ekonomiczny. Problem jest taki, że podstawowa wersja nie ma klimy. Co w aucie hiszpańskim jest prawdziwym zaskoczeniem.
  • Toledo za 50 tysięcy będzie strasznie liche. Za 50 tysiecy to tylko Dacia Logan, Sandero ew. Renault Clio z mniejszych aut.
  • A co sądzicie o Renault Fluence Limited? Za 52 tysiące mam:

Klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa
    Wycieraczki przedniej szyby o zmiennej częstotliwości pracy, z czujnikiem deszczu
    Kierownica pokryta skórą
    Szyby przednie i tylne elektrycznie podnoszone
    Lusterka boczne elektrycznie sterowane i składane
    System wspomagania parkowania tyłem
    Światła do jazdy dziennej LED
    Obręcze kół ze stopu metali lekkich 16’’
    Specyficzne elementy designu zewnętrznego i wewnętrznego
    oraz karta Renault Hands Free gratis

Tylko jednego nie rozumiem:

* Cena dotyczy wersji z silnikiem 1.6 16V 110 i uwzględnia rabat podstawowy oraz rabat za pozostawienie dotychczasowego samochodu w rozliczeniu. Liczba samochodów w promocji ograniczona.

Czyli mam im oddać stary samochód za darmo????
  • Może ix20? Bardzo uniwersalny samochód. Silnik 1.4 CVVT w takim aucie daje radę i nie powinien palić dużo.
  • Hyundai odpada, 1.4 to słaby i paliwożerny silnik, osłabione 107 KM z pierwszej edycji i30 żeby spełniało normy.
  • 208 będzie optymalny
Sign In or Register to comment.