Fabia 1.2 TSI 105KM Ambition Plus DSG

Chce kupić samochód jak w tytule. Rodzina po mnie jedzie bo mówi, że wstyd za taki samochód dać 58 000 zł. Mówią, że w tej cenie to można kupić limuzynę jak Octavia. Ja chce jednak dobre wyposażenie i skrzynię DSG.

Przez pewien czas jeździłem Passatem 2.0 DSG i teraz nie wyobrażam sobie zmieniać biegów. Dlatego jestem pewien, że chce taką a nie inną skrzynię. Pytanie czy ktoś z was dał równie dużo pieniędzy za takie niewielkie autko jak Fabia? Czy jestem normalny? :)

Komentarz

• No nie wiem, ja za Fabie tez bym nie dał 60 koła...
  • Niestety w Polsce pokutuje kupowanie samochodów byle by wyzszy model a wyposazenie nie jest wazne. Wole miec niski model z pelnym wyposazeniem niz golasa najwyzszy model na jaki mnie stac. No ale oczywiscie zdecydowanie lepiej miec cos po srodku.

Na Twoim miejscu rozejrzalbym sie nad Skoda Rapid. To jest nowy model, dobrze sie kojarzy i dlugo utrzyma sie na rynku jako auto nowe w przeciwienstwie do Octavii, ktora jest juz kilka lat. Rapid z przednimi halogenami wyglada bardzo podobnie do Octavii a w tych pieniadzach kupisz go rowniez z 1.2 TSI i wyposazeniem.
  • Nie kupuj tego TSI! Były problemy z rozrządem w tych silnikach, niby naprawili ale jak dla mnie to całkowicie skreśla te silniki bo pewnie nie długo wyskoczy podobny babol.
    Eksploatacja takiego auta przyprawi cie o zawrót głowy tak jakbyś jeździł 20 letnim gratem! Będziesz tylko nonstop sprawdzał ile oleju bierze.

Weź sobie kupić Hyundaia i30 1,6 MPi 120 KM wystarczy w tym samochodzie. Ma też normalność ilośc miejsca na tylnej kanapie.
Sign In or Register to comment.