Pierwszy samochód

Niedawno zadałam egzamin na prawo jazdy i kupuje swój pierwszy samochód. Z aut, które mi się spodobały mogę sobie pozwolić na:

Volkswagen up!
Kia Rio
Seat Mii
Suzuki Splash

VW najmniejszy ale czy będzie mi w nim najłatwiej przyswajać zasady ruchu drogowego? Którym autem będzie się jeździło że tak powiem, kolokwialnie najłatwiej?

Komentarz

• A czy jeździłaś czymś ze zaautomatyzowaną skrzynią biegów? Jeśli nie to polecam właśnie takie auto. Nie warto uczyć się jeździć na manualnej bo nie długo to wycofają.
  • Nie, a czy w którymś z ww. samochodów taka skrzynia występuje? To jest automat? Bardzo chciałam mieć samochód z automatem ale nigdzie takiego nie widziałam wśród aut które oglądałam, może nie ten pułap cenowy?
  • A może coś w koreańskich?
  • Hyundai i10/20 tez bym bral pod uwage ^^
  • biorąc pod uwagę samochody jakie wymieniłeś to wspomogę notowania Kia Rio...
    Bardzo mi się podoba, fajne kształty, w dobrym lakierze metaliku i z alusami naprawdę czad ... sam mam kia rio ... jest to także mój pierwszy samochód, więc jak na naukę sprosta Twoim wymaganiom (moim sprostał) fajne przyspieszenie, manewry się nim wykonuje bez żadnych problemów i jest dosyć intuicyjny ... polecam
    pozdrawiam
Sign In or Register to comment.