Auto rodzinne

Witam współforumowiczów. Poszukuję aktualnie nowego samochodu rodzinnego w cenie do 50tys dla rodziny często wyjeżdżającej na różnego rodzaju wypady za miasto. Liczy się przedewszystkim sporo miejsca w bagażniku. Kolega wspomniał coś o Dacii Lodgy ale nie wiem czy jest to autko godne wyboru,
pozdrawiam.

Komentarz

• Dacia Lodgy to całkiem dobry wybór. Ma bardzo przestronne wnętrze i jest dosyć dynamiczna, choć trzeba również powiedzieć o wadach którymi jest układ kierowniczy (słaba zwrotność) a także słabe hamowanie, co zmniejsza poziom bezpieczeństwa samochodu. Od siebie mogę polecić Ci Chevroleta Cruze w wersji Kombi. Samochód ma mocniejszy silnik, dzięki czemu jest szybszy, ma dużo ciekawszy design i świetnie się prowadzi. Jedynym mankamentem jest spalanie i mniejszy bagażnik niż w Dacii Lodgy.
  • jeśli szukasz auta 7-mio osobowego do 50 tysięcy to pozostaje chyba tylko Lodgy. Ale to nie jest zły samochód. Tak naprawdę jakość tych aut praktycznie nie odstaje od Renault i Nissanów. Może jedynie brak im stosownego wykończenia. Nie wiem jak w Lodgy, ale w Loganie masz lewarek na wierzchu w bagażniku. No cóż, tu zaoszczędzą tam zaoszczędzą i wyprodukują samochód znacznie tańszy niż konkurencja.
    Polecam Ci wersję Laureate TCe 115. Naprawdę przyzwoite osiągi jak na te gabaryty samochodu i bardzo umiarkowane zużycie paliwa.
Sign In or Register to comment.