Nowy sportowy samochód

Witam chciałem kupić nowy samochód sportowy najlepiej w kolorze czerwonym. Chciałbym by osiągał sto kilometrów na sekundę w niecałe 5 sekund.
Chce żeby tapicerka w aucie była skórzana koloru czarnego połączonego z czerwonymi szwami, miał rozkładany dach twardy. Miał podwójny wydech i odpowiedni spoiler.
Był dwu osobowy i miał maskę z karbonu i podwójnym wlotem powietrza. Zamontowany dobry sprzęt audio i srebrne lub czarne alufelgi z czerwonymi hamulcami tarczowymi dobrej firmy.Możliwe byłyby na aucie jakieś wzory typu
jakiś płomień z przedniej części auto ciągnący się po samym dole aż do tylnego zderzaka.

Komentarz

• Kolego tylko i wylacznie Alfa Romeo 4C! Do setki ma 4.5 podstawowa wersja troche ponad 200 tysiecy ale za to wynagrodzi ci to niskim zuzyciem paliwa ktore podobno nie przekracza 7 jak jezdisz przepisowo czyli pewnie normalnie 10 litrow co jest i tak bardzo malo jak na auto sportowe...
  • popieram, alfa romeo :D
  • Super wygląda ta Alfa, na pewno się za nią obejrzę jak kiedyś zobaczę na polskich drogach, ale pewnie nie tak szybko :)
  • Alfa romeo bez dwóch zdań. osiąga 4,6-4,5 do setki, w dodatku mało pali. Super sportowy samochodzik.Wymarzony samochód i mój i pewnie wielu innych ale cóż portfel nie ten :D.. Dobre sprzęcik audio, jak spowniałem nie spala dużo jak na sportowe auto.
    Pozdrawiam i zycze udanego zakupu
  • Jako, że gustuję raczej w japończykach to zasugeruję jednak pójście w tę stronę.
    Pierwsza opcja to Mitsubishi Lancer Evolution, druga tp Subaru Impreza WRC STI. Samochody spełnią Twoje oczekiwania co do wrażenia z jazdy pomimo, że nie schodzą poniżej 5s do `100km/h (Lancer chyba 5,3 natomiast Impreza 5,1 jeśli dobrze pamiętam). Co do ceny to z Evo zmieścisz się bez problemu we wspomnianych 200k PLN, z imprezą będzie trochę gorzej bo tam wersja bazowa kosztuje 200 a Twoje wymagania co do wyposażenia dodatkowego trochę podniosą cenę. Zresztą podobnie koszty czekają Cie z Alfą.
Sign In or Register to comment.