Foteliki dla dzieci i zwierząt

Nie uważacie, że foteliki mogłby stanowic dodatkowe aczkolwiek exlusivne wyposażenie aut? Jeszcze nie spotkałam auta, które oferowałoby takie coś razem z ceną sprzedaży. Zawsze foteliki trzeba kupowac osobno. A takie od razu sprzedawane z autem i lepiej pasują, mogą wzorem bardziej pasowac do auta (bo są tworzone pod auto) i chyba byłby to świetny trik reklamowy, jak myślicie?

Komentarz

  • Zdaje się że Volvo, ma bądź miało takie przystawki do siedzień z których składalo się fotelik. Bardzo przyjazne rodzicom rozwiązanie. Nie dość, że w krajach skandynawskich mają socjale to jeszcze nie muszą kupować fotelików: RAJ NA ZIEMI!
  • swietny pomysl
  • Niestety byłoby to dość trudne w realizacji, bo typów fotelików jest cała masa, i jakoś nie wyobrażam sobie uniwersalnego. Tzn. klimatyzacja, i inne "dodatkowe' udogodnienia są takie same bez względu na wiek użytkownika, a foteliki niezbyt. A już zwłaszcza uogólniając "dla dzieci i zwierząt".
  • Myślę, że pomysł jest ok. Aczkolwiek wielkość fotelika musiałaby być wybierana przy zakupie samochodu. Bo jak wiecie dla małego dziecka nie nadaje się fotelik typu podstawka tylko pełen coś ala nosidełko.
Sign In or Register to comment.