Oferty Last minute przy sprzedaży samochodów

Brzmi to trochę dziwnie - np. Toyota Yaris wystąpiła z ofertą last minute - od 40 900 zł z klimatyzacją, systemem audio i pakietem elektrycznym. Do tej pory last minute kojarzyło mi się z ofertą biura podróży .... korzystał ktoś z takiej oferty zakupu samochodu ...... niby trochę można zyskać, ale nie znoszę kupować pod presją ..... może ktoś ma jakieś doświadczenie i podpowie czy warto interesować się taką ofertą ...

Komentarz

• Fajna oferta. Natomiast ja słyszałem o czymś zupełnie innym a także dość rewolucyjnym mianowicie grupowe zakupy samochodów. Taki grupon dla aut. Za granicą coraz bardziej popularne.
  • Nie wiem... wydaje mi się to jednak dość hm... niebezpieczne. Wolę jednak przygotować większą kwotę, i spróbować coś utargować, niż kupować "na czas" w sposób nieprzemyślany. Co innego wczasy które kosztują mniej, choć nie raz i parę tysięcy ale przemijają i pozostają po nich wspomnienia, niż auto które chce się móc używać przez kilka lat. Nawet jakby od razu chciało się sprzedać, to i tak się na tym straci :(
  • karrin13 głupoty gadasz. Tu nie chodzi o samochody za 100 czy 150 tysięcy ale o auta za 35, 40, 45 tysięcy. Przy takich samochodach wybór jest dość prosty. Szukasz auta do 40000 zł i co masz w cennikach? Auto X z klimą ale kiepskiej marki, audi Y dobrej marki ale bez klimy. I co? Jedno i drugie to kiepski wybór. Przychodzi oferta i masz auto Z dobrej marki z klimą. Więc w jaki sposób miałbyś stracić potem go sprzedając??

Last minute ma to do siebie, że oferują jedną konfigurację. Minimalizują więc koszta. Swego czasu widziałem już coś takiego u Citroena tylko inaczej się nazywało.

P.S.

Co do wspomnianej Toyoty to wg mnie kiepska oferta. Samochód 3 drzwiowy z silnikiem z Aygo (3 cylindry i 69 KM) i kosztujący ponad 40000 zł to ŻADNA oferta. W takiej cenie jest też u Nissana Micra VISIA 1.2 80 KM nie mówiąc już o ofercie Opla, który w Corsie daje nie dość że 85 KM to jeszcze LPG w tej cenie. Wszystkie wspomniane samochody mają klimatyzację. Także Toyota nie popisała się tym Last Minute, które jest mniej atrkacyjne niż zwykłe promocje i rabaty u innych.
Sign In or Register to comment.