Sportowy do 110000 zł: Hyundai Veloster czy Volkswagen Scirocco?

Scirocco mógłby być 2.0 TSI 210 KM niestety raczej na DSG kasy nie starczy, zresztą nie bardzo widzę "automat" w aucie sportowym. Wole manual. Veloster 1.6 turbobenzyna 186 KM. Z którego będzie więcej uciechy i który wygląda lepiej waszym zdaniem?

Komentarz

• Auto sportowe to chyba trzeba wybierać po osiągach. Z tych dwóch więc zdecydowanie Scirocco. Zdecydowanie bardziej sportowy wygląd i charakter no i 2.0 TSI pod maską :)

Ktoś tu na forum pisał, że można kupić Toyote GT86 w tej cenie. Swoją drogą moim zdaniem jedno i drugie wspomniane przez Ciebie autko taka Toyota pokonuje swoim wyglądem. No i RWD :) Scirocco fajne auto ale FWD.
  • Mialem przyjemnosc przejechac sie scirocco na prawde jest godny miana samochodu sportowego ma charakter, bardzo dobrze wykonany, zrywny, nie duzy i przyjemny w prowadzeniu nawrt dla osoby ktora jeździ zazwyczaj malutkimi osobowkami a poza tym bardzo ładny stulowy i delikatnie futurystyczny z charakternym przodem jak dla mnie bomba
  • Ja na twoim miejscu dołożyłbym na Subaru BRZ. Właśnie go kupuje. Wygląd jak na tą cene powala to takie tanie Porsche. Najlepszy samochód za takie pieniądze ;). Mi osobiście Veloster się nie podoba ale to tylko moje zdanie więc sam wybierzesz już ale ja sugerowałbym BRZ.
  • Bardzo mi się podoba w tym Hyundaiu system asymetrycznych drzwi. To o wiele bardziej wygodne niż wysiadanie przez fotel kierowcy.
  • Jeżeli decydujesz sie na samochod sportowy to najlepiej patrzeć na osiągi w terenie.
    z tych dwóch ja osobiście wybrałbym Volkswagena Scirocco.
    Słyszałem,że ma lepsze osiągi no i pod maska znajdziemy 2.0 TSI.
    Wybór należy do ciebie choć ja osobiście wybrałbym scoricco.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
  • Przy takiej różnicy mocy to stawiam na Scirocco jeśli ma to być samochód sportowy.
  • Przede wszystkim jeśli ktoś miał styczność ze skrzynią DSG to nie wyobraża sobie szybkiego samochodu ze skrzynią manualną.
Sign In or Register to comment.