Fiat Punto Young czy Honda Jazz?

Co lepiej wybrać, Fiat Punto Young 1.4 77 KM czy Honda Jazz S 1.2 i-VTEC MT? Który będzie tańszy w utrzymaniu? Który dłużej wytrzyma miejskie przejażdżki? Który się lepiej prezentuje? Czy nadaje się dla rodziny z jednym dzieckiem? A może lepiej kupić inny samochód? Jakie dodatki są niezbędne do tych pojazdów? Proszę o pomoc, bo każdy mówi mi coś innego.

Komentarz

• Mając do wyboru te dwa zdecydowanie Honda Jazz, zdecydowanie lepszy silnik.
  • Ile dziecko ma lat? Jak małe to przyda się duże auto. Macie jedno dziecko, może nie długo będzie drugie? W takich pieniądzach nie kupiłbym ani Punto ani Jazz (jak rozumiem Jazz zeszłoroczny?). Chodzi o to że auta długo produkowane i opatrzone. W salonie Fiata można kupić 500L Pop 1.4 16v 95 KM poniżej 50 tysięcy. Myśle że za 55 byłaby już fajnie wyposażona wersja. Jak dla mnie auto nowocześnie wyglądające i nie zawachałbym się ani minuty gdybym miał więcej kasy to właśnie to kupiłbym dla swojej rodziny. Ba nawet podstawowy silnik jest wystarczający i prosty (nie zepsuje się szybko). Nic tylko obrać.
  • Osobiście bardziej podoba mi się Fiat ale Honda ma lepszy Silnik ale moc to nie wszystko. W zamian za słabszy silnik Fiat ma większy komfort i według mnie jednak lepiej się go prowadzi. Za te 55 tyś dostaniesz tego Fiata z potężnym wyposażeniem i właśnie to jego bym ci polecił.
Sign In or Register to comment.